Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Konopnickiej w Jastrzębiu-Zdroju

Relacja z akcji Szlachetna Paczka

Otrzymaliśmy właśnie relację wolontariuszy z przekazania naszej Szlachetnej Paczki. My się wzruszyliśmy, a Wy?

"Kiedy pan Kamil zobaczył, że nadjeżdżają wolontariusze, był rozradowany. Od razu pokazał nam węgiel wysypany przed domem, bardzo cieszył się z tego daru. Mężczyzna był zaskoczony tak dużą ilością paczek, które wypełniły jego mały pokoik. Kiedy rozpakowywał paczki, był bardzo wzruszony i powiedział, że chyba dzisiaj nie zaśnie. Panu Kamilowi bardzo podobały się ubrania, był mile zaskoczony ilością słodyczy i rozpromienił się na widok opłatka i kartki z życzeniami.

Pan Kamil jest ogromnie wdzięczny za otrzymaną paczkę, kazał przekazać jego podziękowania i życzył Wesołych Świąt. Dla niego ludzie, którzy mu pomogli, są już jak jego rodzina.

Pragniemy serdecznie podziękować Szkole Podstawowej nr 15, wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie paczki i dołożyły do niej swoją cegiełkę. Szczególne podziękowania za bardzo udaną współpracę i zaangażowanie. Paczka w pełni spełniła oczekiwania, rzeczy były bardzo dobrej jakości i cieszymy się, że udało się przywieść większą ilości węgla, niż na początku zakładano.
Życzymy wesołych, spokojnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia "

 

Aktualności

10
Lut2021

Jastrzębski Budżet Obywatelski

Ruszyła kolejna edycja Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego. Do dyspozycji mieszkańcó...

04
Lut2021

CYBER.MIL z klasą

Myślisz o wyborze szkoły średniej? Rozważ klasy o profilu cyberbezpieczeństwo ! To jes...

29
Sty2021

Pozytywne myśli

Inicjatywa powstania strefy „Pozytywne myśli” wyszła od Rady Rodziców, która na realiz...

29
Sty2021

Podziękowania dla Fundacji JSW

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15 im. Marii Konopni...